Relacja z zimowego obozu bokserskiego – 20/27.01.2024

Zimowy Obóz Bokserski w JordaNova: Sukces, Wspomnienia i Niezapomniana Przygoda.💪💪

Zakończyliśmy właśnie nasz Zimowy Obóz Bokserski w JordaNova, Gołkowice Górne, i nie możemy być bardziej podekscytowani rezultatami!👊 To była niezapomniana przygoda pełna wyzwań, uczenia się i niesamowitych wspomnień.
Oczywiście, nie mogło zabraknąć wyjść w góry⛰, relaksu na basenie🏊🏼‍♂️, korzystania z sauny i odważnych morsowań. Ale to nie wszystko! Nasza agenda była pełna treningów motorycznych🥊, które pomagały poprawić sprawność i koordynację. Nie brakowało także chwil relaksu przy ognisku oraz konkursów, które dodatkowo umilały nam czas spędzony w gronie nowo poznanych przyjaciół.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i determinację. Byliście niesamowici! To była wyjątkowa okazja, którą mieliśmy zaszczyt wspólnie przeżyć.

Jeśli nie byłeś z nami tym razem, nie martw się – już teraz planujemy następny obóz! Nasza kolejna sportowa przygoda odbędzie się w terminie od 19 do 25 sierpnia w malowniczym Ośrodku Wiking w Jantarze🌞.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej

Boks to nie tylko szlachetna walka na pięści. Boks uczy kontroli nad uczuciami. Poprawia samopoczucie i samoocenę. Boks pozwala aktywnie wypocząć. Niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania. Trenowanie boksu rozładowuje napięcie emocjonalne, frustracje oraz stres. Pomaga w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Boks uczy zasad koleżeństwa i gry Fair Play. Uczymy według zasad tradycyjnej szkoły boksu. Akademia prowadzona jest przez nauczyciela akademickiego AWF oraz WAT.

BlogFAQ