IX Turnieju Ziemi Lubelskiej – 25.02.2024

Weekend spędziliśmy w Lublinie na IX Turnieju Ziemi Lubelskiej.

Adam Jaworski, oraz Norbert Pawłow przegrali pojedynki półfinałowe, niemniej pokazali progres w stosunku do poprzednich walk.
Powoli krystalizują się indywidualne style i wiemy nad czym pracować, żeby wreszcie zacząć walczyć na miarę potencjału tych chłopaków, a co za tym idzie wygrywać walki.

Natalia stoczyła półtorej rundy sparingu i resztę dokończyła z trenerem, bo rywalka nie dała rady 😜

I na koniec podopieczny trenera Karol Landowski Landowski Akademia Boksu ,
Maciej Barszczyk dał pokaz agresywnego, zdecydowanego boksu i choć był liczony w 3 rundzie przez głupi błąd, to dowiózł zwycięstwo 2:1 z gospodarzem.

Czekamy na występ pchor. Wojciecha  Markowskiego. W najbliższy weekend zawalczy na gali Gruchała Boxing Team w Czersku w rodzinnych stronach trenera Karola Landowskiego

 

 

Dowiedz się więcej

Boks to nie tylko szlachetna walka na pięści. Boks uczy kontroli nad uczuciami. Poprawia samopoczucie i samoocenę. Boks pozwala aktywnie wypocząć. Niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania. Trenowanie boksu rozładowuje napięcie emocjonalne, frustracje oraz stres. Pomaga w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Boks uczy zasad koleżeństwa i gry Fair Play. Uczymy według zasad tradycyjnej szkoły boksu. Akademia prowadzona jest przez nauczyciela akademickiego AWF oraz WAT.

BlogFAQ